Суббота, 18 мая

Архієпископ Боярський Феодосій звершив читання Великого покаянного канону в Свято-Введенському «Обиденному» храмі на Теремках

5 березня 2020 року, у четвер першої седмиці Великого посту, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив читання заключної частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в Свято-Введенському «Обиденному» храмі, що на Теремках.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Після завершення канону архієпископ Феодосій вимовив проповідь.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Після завершення канону архієпископ Феодосій вимовив проповідь.