Архієпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію у храмовому комплексі на честь Різдва Христового

8 січня 2024 року, свято Собору Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Білогородський Сильвестр очолив урочистості з нагоди престольного свята храмового комплексу на честь Різдва Христового, що на Березняках.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, настоятель храмового комплексу і благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк, почесний настоятель собору на честь рівноапостольної княгині Ольги протоієрей Всеволод Рибчинський, духовенство парафії та гості у священному сані.

Під час літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння біля ікони Різдва Христового був звершений чин славлення, після чого архієпископ Сильвестр звернувся до настоятеля храмового комплексу, собору священнослужителів, які співслужили Його Високопреосвященству, а також вірян зі словами архіпастирських настанов та передав вітання і благословення від Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Далі зі словами різдвяних привітань до владики Сильвестра звернувся настоятель протоієрей Василій Біляк, після яких пролунали колядки у виконанні дітей недільної школи, що діє при храмовому комплексі. Після чого було зроблене загальне фото.