П’ятниця, 17 Травня

Ректор Київських духовних шкіл звершив богослужіння Великого Четверга в лаврському храмі

13 квітня, у Великий Четвер, часи, зображальні, вечірню та Божественну літургію в храмі ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних радосте» Києво-Печерської Лаври звершив Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужило академічне духовенство.

За літургією митрополит Антоній звершив хіротонії кліриків Бориспільської єпархії, рукоположив у сан пресвітера диякона Сергія Мухіна і на диякона читця Михайла Мерецького.

За традицією, у Великий Четвер усі студенти Київських духовних шкіл приступили до Таїнства Причастя.

kdais.kiev.ua