Понеділок, 20 Травня

Предстоятель звершив освячення столичного храму на честь преподобного Сергія Радонезького

8 жовтня 2022 року, у день пам’яті преподобного Сергія Радонезького, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив освячення храму на честь святого Сергія у Солом’янському благочинні Києва.

Після чину великого освячення храму Блаженніший владика звершив у ньому Божественну літургію.

Предстоятелю співслужили: митрополит Львівський і Галицький Філарет, архієпископ Обухівський Іона, архієпископ Васильківський Миколай, архієпископ Баришівський Віктор, архієпископ Білогородський Сильвестр, архієпископ Рівненський і Острозький Пимен, єпископ Вишневський Спиридон, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, духовенство храму та гості у священному сані.

На малому вході Блаженніший Митрополит Онуфрій відзначив богослужбовими нагородами кліриків храму та Київської єпархії.

Після читання святого Євангелія Предстоятель звернувся до парафіян зі словом проповіді.

За літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію студента II курсу магістратури Київської духовної академії Романа Погорілого.

Богослужіння завершилось чином Славлення перед іконою преподобного Сергія Радонезького. Предстоятель підніс молитву святому.

Після відпусту Блаженніший владика нагородив настоятеля парафії протоієрея Ярослава Шовкеника орденом преподобного Іова Почаївського I ступеня та вручив церковні нагороди благодійникам і трудівникам храму. Отець Ярослав виголосив подячне слово.

news.church.ua

Предстоятель совершил освящение столичного храма в честь преподобного Сергея Радонежского

8 октября 2022 года, в день памяти преподобного Сергея Радонежского, Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины Онуфрий совершил освящение храма в честь святого Сергея в Соломенском благочинии Киева.

После чина великого освящения храма Блаженнейший владыка совершил в нем Божественную литургию.

Предстоятелю сослужили: митрополит Львовский и Галицкий Филарет, архиепископ Обуховский Иона, архиепископ Васильковский Николай, архиепископ Барышевский Виктор, архиепископ Белогородский Сильвестр, архиепископ Ровенский и Острожский Пимен, епископ Вишневский Спиридон, епископ Ирпенский Лавр, епископ Белогородский Марк, духовенство храма и гости в священном сане.

На малом входе Блаженнейший Митрополит Онуфрий отметил богослужебными наградами клириков храма и Киевской епархии.

После чтения святого Евангелия Предстоятель обратился к прихожанам со словом проповеди.

За литургией помолились о мире на украинской земле; об избавлении от врага; чтобы Господь призрел на наш народ и сохранил отчаявшихся и потерявших дома; о благословении Божьем людям доброй воли, которые помогают нуждающимся. Предстоятель попросил у Бога милости украинскому народу, чтобы Господь умудрил власть, укрепил мужеством воинов, освободил пленных, исцелил больных и приютил тех, кто лишен дома.

Блаженнейший Митрополит Онуфрий совершил диаконскую хиротонию студента II курса магистратуры Киевской духовной академии Романа Погорелого.

Богослужение завершилось чином Славления перед иконой преподобного Сергея Радонежского. Предстоятель вознес молитву святому.

После богослужения Блаженнейший владыка наградил настоятеля прихода протоиерея Ярослава Шовкеныка орденом преподобного Иова Почаевского I степени и вручил церковные награды благотворителям и труженикам храма. Отец Ярослав произнес благодарственное слово.

news.church.ua