Предстоятель УПЦ звершив літургію у Свято-Пантелеімонівському монастирі у Феофанії

19 березня, у суботу першої седмиці Великого посту, день пам’яті святого великомученика Феодора Тирона, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі у Феофанії.

Його Блаженству співслужили архієпископ Яготинський Серафим і клірики обителі.

Під час літургії була піднесена сугуба молитва за Україну.

Після відпусту Блаженніший владика привітав усіх присутніх із першою суботою Великого посту, а також з днем пам’яті великомученика Феодора Тирона. Предстоятель УПЦ розповів віруючим про подвиг святого та закликав кожного в міру сил слідувати його життєвому прикладу і надихатись дерзновенням великомученика у святі дні святої Чотиридесятниці.

news.church.ua