Понеділок, 20 Травня

Предстоятель освятив приділ у столичному храмі на честь Світлописаного образу Пресвятої Богородиці

23 лютого 2023 року, у четвер сирної седмиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій освятив новий приділ в храмі на честь Світлописаного образу Пресвятої Богородиці у Дарницькому районі міста Києва.

Новий престол освятили на честь мученика Віктора Коринфського.

За чином освячення Предстоятелю співслужили: вікарії Київської Митрополії єпископ Ірпінський Лавр і єпископ Бородянський Марк, секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму протоієрей Валентин Павленко та духовенство Києва.

Після освячення Блаженніший владика звернувся до учасників богослужіння зі словом привітання та настанови. Архіпастир наголосив на важливості Великого посту, який розпочнеться невдовзі, та розповів про значення храму, де звершується свята Євхаристія.

Потім Блаженніший Митрополит Онуфрій відзначив благодійників храму церковними нагородами, а настоятеля — правом носіння митри за богослужінням.

news.church.ua

Предстоятель освятил придел в столичном храме в честь Светописанной иконы Пресвятой Богородицы

23 февраля 2023 года, в четверг Сырной седмицы, Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины Онуфрий освятил новый придел в храме в честь Светописанной иконы Пресвятой Богородицы в Дарницком районе города Киева. Новый престол освятили в честь мученика Виктора Коринфского.

Предстоятелю сослужили: викарии Киевской Митрополии епископ Ирпенский Лавр и епископ Бородянский Марк, секретарь Киевской епархии по городу Киеву протоиерей Виктор Иващук, настоятель храма протоиерей Валентин Павленко и духовенство Киева.

После освящения Блаженнейший владыка обратился к участникам богослужения со словом приветствия и наставления. Архипастырь отметил важность Великого поста, который вскоре начнется, и рассказал о значении храма, где совершается святая Евхаристия.

Затем Блаженнейший Митрополит Онуфрий отметил благотворителей храма церковными наградами, а настоятеля — правом ношения митры за богослужением.

news.church.ua