Субота, 18 Травня

Предстоятель очолив святкове богослужіння у день Різдва Христового

7 січня 2018 року, у день свята Різдва Христового, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Баришевський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, а також братія обителі у священному сані.

За богослужінням Блаженніший владика звершив сугубу молитву про мир в Україні.

Після запричасного вірша митрополит Павел зачитав Різдвяне послання Предстоятеля.

Наприкінці літургії перед іконою Різдва відбувся чин Славлення.

По завершенні богослужіння у Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври Блаженнішого Архіпастиря привітали з Різдвом Христовим і проспівали святкові колядки насельники обителі, студенти Київських духовних шкіл, численні хорові колективи та парафіяни храмів Київської єпархії.

news.church.ua