П’ятниця, 17 Травня

Представник УПЦ взяв участь у черговій церемонії нагородження лікарів Орденом святого Пантелеймона

Представник УПЦ взяв участь у черговій церемонії нагородження лікарів Орденом святого Пантелеймона

9 серпня, у день пам’яті великомученика і цілителя Пантелеімона, в Будинку митрополита Національного історико-культурного заповідника “Софія Київська” та Національному театрі імені Івана Франка відбулася низка заходів з відзначення номінантів та нагородження переможців Орденом Святого Пантелеймона кращих лікарів України.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія участь у заходах взяв вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай.

Ще у 2007 році Міністерством охорони здоров’я України з благословення митрополита Володимира (Сабодана) було запроваджено відзнаку за професіоналізм та милосердя у п’яти номінаціях – Орден святого Пантелеймона.

Відтоді щороку 9 серпня у Києво-Печерській Лаврі звершують подячний молебень за лікарів та вручення їм нагород. Цього року з благословення Предстоятеля УПЦ подячні молебні особливим чином були звершені по всіх храмах єпархій Української Православної Церкви.

Від імені Його Блаженства єпископ Миколай привітав переможців, передав первосвятительське благословення та побажав успіхів і плідної праці на ниві служіння людям та Україні.

Пам’ять 106 загиблих під час бойових дій на Сході України медичних працівників вшанували хвилиною мовчання.