Субота, 18 Травня

Пограбовано Петро-Павлівський храм у місті Буча

У ніч на 11 листопада 2021 року невідомі пограбували храм на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла у місті Буча Київської області. Зловмисники викрали будівельну техніку та інструменти.

За словами настоятеля храму архімандрита Аркадія (Демченка), крадії також розкрили вуличні карнавки для пожертвувань.

Петро-Павлівський храм у Бучі знаходиться неподалік залізничної станції, богослужіння в ньому відбуваються у недільні та святкові дні. У березні 2019 року парафія вже постраждала від грабіжників. Тоді викрали пожертвування з ікони Божої Матері «Скоропослушниця».

Ограблен Петро-Павловский храм в городе Буча

В ночь на 11 ноября 2021 года неизвестные ограбили храм в честь святых первоверховных апостолов Петра и Павла в городе Буча Киевской области. Злоумышленники украли строительную технику и инструменты.

По словам настоятеля храма архимандрита Аркадия (Демченко), воры также вскрыли уличные карнавки для пожертвований.

Петро-Павловский храм в Буче находится недалеко от железнодорожной станции, богослужения в нем проходят в воскресные и праздничные дни. В марте 2019 года приход уже пострадал от грабителей. Тогда похитили пожертвования с иконы Божией Матери «Скоропослушница».