Понеділок, 20 Травня

Парафія Різдва Божої Матері в Петропавлівській Борщагівці відзначила престольне свято

21 вересня 2022 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, парафія на честь Різдва Божої Матері на Петропавлівській Борщагівці Святошинського благочиння столиці відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в цей день святкову літургію в храмі звершили вікарії Київської Митрополії — преосвященний Миколай, архієпископ Васильківський та преосвященний Діонісій, єпископ Переяслав-Хмельницький.

Преосвященним владикам співслужили благочинний Святошинського благочиння протоієрей Василій Алексик, благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, настоятель парафії протоієрей Володимир Соломаха, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Під час літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї, хто втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Євангельського читання преосвященний Миколай звернувся до вірян з архіпастирським словом, а після сугубої єктенії владика Діонісій підніс молитву Господу Вседержителю про припинення війни та встановлення миру в Україні.

На завершення літургії владики, духовенство та миряни звершили чин славлення Пресвятої Богородиці перед Її храмовою іконою.

Архієпископ Миколай привітав присутніх і передав усім благословення та поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.