Понеділок, 20 Травня

Парафія на честь влкмч. Пантелеімона відзначила престольне свято

9 серпня 2021 р., в понеділок 8-ї седмиці по П’ятидесятниці, парафія на честь великомученика і целителя Пантелеімона Солом’янського благочиння столиці (Київська міська клінічна офтальмологічна лікарня «Центр мікрохірургії ока»), відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії звершив керуючий Південним київським вікаріатством архієпископ Васильківський Миколай.

Високопреосвященному владиці співслужили: благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, благочинний 2 Лікарняного благочиння протоієрей Генадій Батенко, настоятель храму протоієрей Валерій Коваль, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за всіх медпрацівників які в складний час пандемії звершують жертовне служіння своєму народові.

Наприкінці літургії високопреосвященний владика, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

На завершення богослужіння з благословення Його Блаженства архієпископ Миколай вручив ордени та грамоти Української Православної Церкви лікарняному колективу «Центра мікрохірургії ока» та труженикам храму.

Владика поздоровив настоятеля, духовенство, лікарів, парафіян і численних гостей парафії з престольним святом та передав присутнім вітання й благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Парафія на честь влкмч. Пантелеімона відзначила престольне свято