Понеділок, 20 Травня

Парафія на честь Собору Архістратига Михаїла на Дарниці відзначила престольне свято

21 листопада 2022 року, в день Собору Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних, Архангело-Михайлівська парафія, що на Дарниці, відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Божественну літургію звершив вікарій Київської Митрополії архієпископ Баришівський Віктор, керуючий Східним київським вікаріатством.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк, настоятель храму протоієрей Богдан Штим, духовенство парафії та гості у священному сані.

На сугубій ектенії владика Віктор підніс молитву Господу про припинення війни та настання миру в Україні.

На завершення літургії архієрей та духовенство звершили чин Славлення перед шанованим образом Архістратига Божого Михаїла та всіх святих небесних сил безплотних.

Владика Віктор тепло привітав присутніх і передав благословення й поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.

Приход в честь Собора Архистратига Михаила на Дарнице отметила престольный праздник

21 ноября 2022 года, в день Собора Архистратига Михаила и прочих небесных сил бесплотных, Архангело-Михайловский приход на Дарнице отметил свой престольный праздник.

По благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия Божественную литургию совершил викарий Киевской Митрополии архиепископ Барышевский Виктор, управляющий Восточным киевским викариатством.

Его Высокопреосвященству сослужили: секретарь Киевской епархии по городу Киеву протоиерей Виктор Иващук, благочинный Первого Дарницкого благочиния протоиерей Василий Биляк, благочинный Днепровского благочиния протоиерей Иоанн Свередюк, настоятель храма протоиерей Богдан Штим, духовенство прихода и гости в священном сане.

На сугубой ектении владыка Виктор вознес молитву Господу о прекращении войны и наступлении мира в Украине.

В завершение литургии архиерей и духовенство совершили чин Славения перед почитаемым образом Архистратига Божия Михаила и прочих небесных сил бесплотных.

Владыка Виктор поздравил присутствующих и передал благословение и поздравление с престольным праздником от Предстоятеля Украинской Православной Церкви.