Парафія на честь Преображення Господнього Солом’янського благочиння відзначила престольне свято

19 серпня, на свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа Свято-Преображенська парафія Солом’янського благочиння столиці відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію на честь свята парафії очолив вікарій Київської Митрополії, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Його преосвященству співслужили настоятель — протоієрей Сергій Дегтярьов, священики храму та гості парафії в священному сані.

Після Євангельського читання єпископ Миколай звернувся до вірян із архіпастирським словом, а після сугубої єктенії підніс молитву за мир в Україні.

Після літургії владика Миколай освятив виноград і плоди нового врожаю.

На завершення преосвященний Миколай привітав присутніх з престольним святом і передав всім благословення й поздоровлення зі святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.