Субота, 18 Травня

Офіційна делегація УПЦ відбула на Святу Землю за Благодатним вогнем

1 травня 2021 року о 8:30 офіційна делегація Української Православної Церкви відправилася на Святу Землю, щоб доставити Благодатний вогонь в Україну.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія делегацію очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Разом з Високопреосвященним владикою у складі делегації відбув вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор.

Офіційна делегація УПЦ відбула на Святу Землю за Благодатним вогнем