Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив мале престольне свято храму у столичному житловому масиві Лісовий

25 січня 2024 року, в день пам’яті святої мучениці Татіани, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в храмі на честь святих мучеників Андріана і Наталії у Лісовому житловому масиві Києва. Нижній приділ храму освячений в честь святої мучениці Татіани.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму протоієрей Роман Матюшенко, благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк, клірики храму та гості у священному сані.

Після Євангельського читання владика Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За богослужінням молились про мир в Україні, про захисників Батьківщини та тих, хто допомагає нужденним.

Після богослужіння митрополит Антоній привітав настоятеля та парафіян храму з престольним святом.