Мешканці звільненого села Михайлівка-Рубежівка отримали допомогу від УПЦ

5 квітня 2022 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія настоятель храму на честь архістратига Божого Михаїла Бучанського благочиння протоієрей Петро Чопик передав мешканцям села Михайлівка-Рубежівка гуманітарну допомогу.

За сприяння вікарія Київської Митрополії єпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія були зібрані продуктові набори, які отець Петро передав нужденним мешканцям. Люди були раді знову побачити свого настоятеля, який через військові дії не мав змоги підтримувати своїх парафіян.

Михайлівка-Рубежівка з 3 березня знаходилася під окупацією російських військ, ситуація в населеному пунткі була на межі гуманітарної катастрофи. Завдяки ЗСУ село було звільнено 2 квітня. Старовинна Свято-Михайлівська церква 1905 року збудови вціліла і не зазнала жодних ушкоджень.

Жители освобожденного села Михайловка-Рубежовка получили помощь от УПЦ

5 апреля 2022 года по благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия настоятель храма в честь архистратига Божьего Михаила Бучанского благочиния протоиерей Петр Чопик передал жителям села Михайловка-Рубежовка гуманитарную помощь.

При содействии викария Киевской Митрополии епископа Переяслав-Хмельницкого Дионисия были собраны продуктовые наборы, которые отец Петр передал нуждающимся жителям. Люди были рады снова увидеть своего настоятеля, который из-за военных действий не мог поддерживать своих прихожан.

Михайловка-Рубежовка с 3 марта находилась под оккупацией российских войск, ситуация в населенном пункте была на грани гуманитарной катастрофы. Благодаря ВСУ село было освобождено 2 апреля. Старинная Свято-Михайловская церковь 1905 года постройки уцелела и не получила никаких повреждений.