Понеділок, 20 Травня

Керуючий справами УПЦ очолив чин прославлення у лику святих преподобносповідника Антонія Балтського

1 жовтня 2022 року у Покровському Балтсько-Феодосіївському чоловічому монастирі була звершена святкова Божественна літургія, під час якої відбувся чин прославлення у лику святих преподобносповідника Антонія Балтського (Ноздріна).

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України очолив урочисте богослужіння Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Балтський і Ананіївський Олексій, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, вікарій Одеської єпархії архієпископ Арцизький Віктор, намісник Балтської обителі архімандрит Андронік, братія монастиря та гості у священному сані.

Під час чину прославлення преподобносповідника Антонія (Ноздріна) було зачитане рішення Священного Синоду УПЦ щодо встановлення шанування святого та житіє преподобносповідника. Потім святому Антонію проспівали тропар, кондак, величання та вклонилися його мощам й іконі.

За літургією підносилися молитви про позбавлення від ворога та про настання миру на українській землі.

Наприкінці богослужіння звершили чин Славлення, після чого митрополит Антоній привітав усіх присутніх зі святом та побажав миру і благословення Божого.

news.church.ua

Управляющий делами УПЦ возглавил чин прославления в лике святых преподобноисповедника Антония Балтского

1 октября 2022 года в Покровском Балтско-Феодосеевском мужском монастыре была совершена праздничная Божественная литургия, во время которой состоялся чин прославления в лике святых преподобноисповедника Антония Балтского (Ноздрина).

С благословения Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины торжественное богослужение возглавил Управляющий делами УПЦ митрополит Бориспольский и Броварской Антоний.

Его Высокопреосвященству сослужили: митрополит Балтский и Ананиевский Алексей, митрополит Уманский и Звенигородский Пантелеимон, викарий Одесской епархии архиепископ Арцизский Виктор, наместник Балтской обители архимандрит Андроник, братия монастыря и гости в священном сане.

Во время чина прославления преподобноисповедника Антония (Ноздрина) было зачитано решение Священного Синода УПЦ о причислении к лику святых и житие преподобноисповедника. Затем святому Антонию спели тропарь, кондак, величие и поклонились его мощам и иконе.

За литургией возносились молитвы о избавлении от врага и о наступлении мира на украинской земле.

В конце богослужения совершили чин Славления, после чего митрополит Антоний поздравил всех с праздником и пожелал мира и благословения Божьего.

news.church.ua