Субота, 18 Травня

Керуючий справами УПЦ звершив літургію в лаврському храмі ікони Богородиці «Всіх скорботних радосте»

2 квітня, у Неділю 5-ту Великого посту, Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в храмі ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних радосте».

Його Високопреосвященству співслужило академічне духовенство.

За богослужінням молилися студенти Київських духовних шкіл та парафіяни храму.

За Божественною літургією митрополит Антоній рукоположив у сан пресвітера студента ІІ курсу магістратури Київської духовної академії диякона Георгія Малету.

Після закінчення богослужіння владика ректор привітав присутніх зі святом і побажав в молитовному подвигу провести залишок Великого посту.

kdais.kiev.ua