Понеділок, 20 Травня

Керуючий справами УПЦ звершив богослужіння у Вознесенському монастирі на Закарпатті

2 липня, в день пам’яті пророка Божого Іллі, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському жіночому монастирі села Чумальово Закарпатської області.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство обителі. Після Літургії митрополит Антоній звернувся до всіх, хто молився з архіпастирським словом.

Наприкінці богослужіння було звершено чин молебного співу в каплиці на честь святого пророка Іллі, розташованій на території монастиря.

kdais.kiev.ua