Воскресенье, 19 мая

Керуючий справами УПЦ взяв участь у освяченні собору у Вологді

4 жовтня 2020 року з благословення Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський та Броварський Антоній взяв участь у освяченні Свято-Воскресенського Кафедрального собору міста Вологда.

Митрополит Антоній очолив освячення собору та Божественну літургію у співслужінні митрополита Вологодського і Кирилівського Савви, митрополита Саратовського і Вольського Ігнатія, єпископа Бежецького і Весьєгонського Філарета, єпископа Череповецького і Білозерського Ігнатія та чисельного духовенства.

Під час літургії була прочитана молитва про мир в Україні.

Після закінчення літургії митрополит Савва звернувся зі словом вітання до митрополита Антонія та підніс в дар архієрейський жезл.

На завершення, митрополит Антоній подякував за запрошення та звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Керуючий справами УПЦ взяв участь у освяченні собору у Вологді

Під час літургії була прочитана молитва про мир в Україні.