Субота, 18 Травня

Керуючий справами УПЦ прийняв участь у святкуваннях з нагоди тезоіменитства архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима

Керуючий справами УПЦ прийняв участь у святкуваннях з нагоди тезоіменитства архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима

19 травня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир здійснив архіпастирський візит до Житомирської єпархії, де у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира звершив Божественну літургію.

Його Блаженству співслужили: керуючий справами Української православної церкви митрополит Бориспільський Антоній, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, митрополит Черкаський і Канівський Софроній, митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фастівський Даміан та духовенство єпархії.

На богослужінні були присутні губернатор Сергій Рижук, мер міста Володимир Дебой, чиновники та депутати Житомирської обласної ради.

Після Літургії Блаженніший Митрополит Володимир привітав усіх з неділею Жон Мироносиць, а правлячого архієрея – архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима – з днем Небесного покровителя. У подарунок Блаженніший Владика підніс імениннику Федорівську ікону Божої Матері.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ