Субота, 18 Травня

Керуючий справами УПЦ освятив храм на честь чуда Архістратига Михаїла в Хонах

19 вересня, у день спомину чуда Архістратига Михаїла в Хонах, Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив освячення храму на честь цього свята у селi Мала Стариця.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Бориспiльської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Першого бориспільського благочиння протоієрей Георгій Носач і духовенство Бориспільської єпархії.

На Малому вході митрополит Антоній нагородив за труди перед Церквою настоятеля храму ієрея Сергія Кушніра наперсним хрестом.

Після сугубої ектенії владика ректор підніс молитву за мир в Україні.

За лiтургією Його Високопреосвященство висвятив на диякона четця Андрія Денисенка.

Після відпусту митрополит Антоній звернувся до парафіян з архіпастирським словом і привітав з освяченням храму.

kdais.kiev.ua