Субота, 18 Травня

Керуючий справами УПЦ очолив урочистості у Бердянській єпархії

Керуючий справами УПЦ очолив урочистості у Бердянській єпархії

10 лютого 2019 року, в Неділю 37-му після П’ятидесятниці, свято Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської та преподобного Єфрема Сирина, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в кафедральному соборі на честь Різдва Христового міста Бердянськ.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей, архієпископ Макеєвський Варнава, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, архієпископ Ніжинський та Прилуцький Климент, архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій та єпископ Баришівський Віктор.

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та про єдність Православної Церкви, а також за упокій всіх спочилих, що постраждали в період гонінь за віру Христову.

Після відпусту митрополит Антоній привітав архієпископа Єфрема з Днем тезоіменитства і з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія вручив архієпископу Єфрему орден преподобного Іова Почаївського ІІІ ступеня.