29 серпня в м. Коростень Житомирської обл. пройшли урочистості з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира святкування очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський Антоній. Богослужіння пройшло у Свято-Ольгінському храмі Коростеня.
Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Туровський і Мозирський Леонід та єпископ Фастівський Даміан.
На богослужінні молилися народні депутати України, представники райдержадміністрації, керівники силових структур, представники культури, науки та інтелігенції міста.
Після закінчення літургії в рамках святкових заходів було освячено пам’ятний хрест.
Цього ж дня разом з керуючим Овруцькою єпархією митрополит Антоній відвідав чоловічий монастир Казанської ікони Божої матері в урочищі Кип’яче.
За матеріалами прес-служби УПЦ