Субота, 18 Травня

Керуючий справами УПЦ молитовно вшанував пам’ять святителя Миколая Чудотворця

22 травня 2021 року, у день спомину перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця з Мір Лікійських в Барі, в Свято-Миколаївському соборі Покровського монастиря Києва було звершено святкове богослужіння.

Божественну літургію з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершили митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел та Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, а також духовенство обителі.

На сугубій ектенії були виголошені прохання про припинення епідемї коронавіруса та про здоров’я лікарів і одужання хворих.

На завершення святкувань духовенство з вірними пройшли хресною ходою навколо Свято-Миколаївського собору.

Керуючий справами УПЦ молитовно вшанував пам’ять святителя Миколая Чудотворця