Собор на честь рівноапостольної княгині Ольги

Престольне свято:
Дата: 24 Липня.
Адреса: вул. Вербицького 3-г
Телефон: 044 563-03-28

Iнформацiя

Комплекс створюється на терені значного житлового масиву в південній частині київського Лівобережжя. Служба Божа ведеться тут з 1995 р. до складу комплексу входять храмові споруди, будівлі культурно-освітнього та благодійного призначення.

Соборний храм на честь рівноапостольної княгині Ольги – цегляний, заввишки 60 м, проектований в дусі давньоруського зодчества з головною центральною банею та чотирма малими (архіт. А. Аніщенко). Будівництво розпочато восени 2004 р. Нижній храм на честь рівноапостольних Костянтина та Єлени освячено у серпні 2005 р.

Восени 2000 р. був освячений триповерховий будинок недільної школи з оригінальним оформленням фасаду. У 2002 р. освячено адміністративно – господарчий корпус, в якому розміщено їдальню для щоденного годування незаможних (пенсіонерів та безпритульних). Заплановано спорудження триярусної дзвіниці. До комплексу належить храм св. Всеволода-Гавриїла.

При парафії діє молодіжний клуб «Ковчег». Проводяться шкільні заняття для дітей та дорослих. Видається парафіяльний «Ольгинский листок».