Храм на честь великомучениці Варвари

Адреса: вулиця Багговутівська, 1
Телефон: 044 500 71 77

Iнформацiя

З благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, Предстоятеля Української Православної Церкви, у 2005 р. в місті Києві була утворена релігійна громада Парафії на честь святої великомучениці Варвари.

У день пам’яті 17 грудня 2008 р. Блаженніший Митрополит Володимир освятив наріжний камінь та місце під будівництво Храму на честь Святої великомучениці Варвари на території Київської обласної клінічної лікарні.

17 грудня 2011 р. у день пам’яті святої великомучениці Варвари з благословення Предстоятеля УПЦ, намісник Святої Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський та Чорнобильський Павел звершив чин освячення головного накупольного хреста, який було встановлено на центральному куполі. На даний момент проводиться завершальний етап будівництва, а саме – внутрішні роботи.