Храм на честь трьох святителів

Адреса: вул. Голосіївська, 53 а
Телефон: (050) 202 35 75
Сайт: trisvyat.kiev.ua

Iнформацiя

Храм трьох святителів було побудовано у 2010 р. на території Центральної дитячої поліклініки Голосіївського району за ініціативи Копилова Олега Семеновича, який на той час очолював медичний заклад, та за підтримки Голосіївської районної державної адміністрації.

1 квітня 2010 р. перед чудотворною іконою святителя Іоасафа Білгородського (привезеною з Тульчинської єпархії), що відобразилась на склі, відбувся урочистий молебень, очолюваний архім. Феодосієм (Снігірьовим) у співслужінні з прот. Віталієм Бойко та настоятелем храму ієреєм Валерієм Желіховським. По завершенню молебня у присутності священства, представників райдержадміністрації, керівництва та медперсоналу лікарні, численних парафіян київських храмів було закладено фундамент під майбутній храм.

Возведення дерев’яного зрубу на підготовленому фундаменті розпочалося 3 липня 2010 р. Під час будівництва директором музею Якубовських Олегом Івановичем була передана настоятелю храма старовинна ікона Трьох святителів.

18 грудня 2010 р. було завершено будівництво храму і встановлено хрест. 19 грудня 2010 р. на свято святителя Миколая Чудотворця відбулася перша Літургія, яку очолив прот. Віталій Бойко. З моменту відкриття в храмі щосуботи правиться Всенічне бдіння, по неділях, а також у всі святкові дні відправляється Літургія. За традицією щонеділі у храмі правиться молебень з акафістом. Роботи з благоустрою храму та прилеглої території тривають.