Храм на честь святителя Феодосія Чернігівського

Адреса: вулиця Привокзальна, 2
Телефон: 050 923 48 12

Iнформацiя

Храм було побудовано на Дарниці ще у 19 ст. на перетині вулиць Ялтинської та Бориспільскої. Руйнувався храм двічі: у 1932 р. та у 1962 р. Храм тимчасово розміщувався на першому поверсі житлового будинку.

У 1997 р. було звершено освячення архієрейським чином. На вул. Привокзальній, 2 було збудовано храм-каплицю на честь ікони Божої Матері “Всіх скорботних радість” у 2007 р. В архітектурному вигляді будівлі поєднано мотиви українського бароко та російсько-візантийської стилістики. Храмову споруду вінчають центральний купол із грушовидним завершенням, окремий купол над вівтарем та шатрова дзвіниця над притвором.

У пам’ять про знищену за радянського часу парафіяльну церкву в ім’я святителя Феодосія Чернігівського планується зведення нового однойменного храму.