Храм на честь святителя Феодосія Чернігівського

Адреса: вулиця Привокзальна, 2
Телефон: 050 923 48 12

Iнформацiя

Храм було побудовано на Дарниці ще у 19 ст. на перетині вулиць Ялтинської та Бориспільскої. Руйнувався храм двічі: у 1932 р. та у 1962 р. Храм тимчасово розміщувався на першому поверсі житлового будинку.

У 1997 р. було звершено освячення архієрейським чином. На вул. Привокзальній, 2 було збудовано храм-каплицю на честь ікони Божої Матері “Всіх скорботних радість” у 2007 р. В архітектурному вигляді будівлі поєднано мотиви українського бароко та російсько-візантийської стилістики. Храмову споруду вінчають центральний купол із грушовидним завершенням, окремий купол над вівтарем та шатрова дзвіниця над притвором.

У пам’ять про знищену за радянського часу парафіяльну церкву в ім’я святителя Феодосія Чернігівського планується зведення нового однойменного храму.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist