Храм на честь преподобного Романа Солодкоспівця

Телефон: 098 440-72-49
Сайт: https://prp-roman-sladkopevets.com.ua

Iнформацiя

Храм міститься на колишній садибі Київського благодійного товариства, де діяли безкоштовна лікарня і амбулаторія для незаможних киян. Первісно – каплиця при лікарні для відспівування померлих, суміщена з моргом; споруджена у 1910 р. під покровительством Єлизавети Трепової, дружини Київського, Подільського і Волинського генерал-губернатора Федора Трепова.

За радянського часу в комплексі садиби залишилися медічні установи (поліклініка 11-ї лікарні). Будинок каплиці тривалий час використовувався для моргу, згодом – для господарчих потреб. У 1999-2000 рр. його реконструйовано і перетворено на церкву, яку у жовтні 2000 р. було освячено.

Храм увінчаний двома дерев’яними банями. Перед храмом споруджено окрему цегляну аркову дзвіницю та встановлено барельєфне зображення Розп’яття Спасителя.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist