Храм на честь ікони Божої Матері «Ікономісса»

Престольне свято:
Дата: 18 Липня.
Адреса: вул. Ракетна, 8

Iнформацiя

1956-1992 рр. — клуб, кінотеатр, фельдшерський клуб, продуктовий та промтоварний магазин, бібліотека, виборча дільниця.

1992 — Міністерство культури України вирішило закрити кінотеатр.
199-1996 рр. — господарі будівлі змінювали одне одного.

2 липня 2002р. — розпорядженням КМДА після переводу на баланс даного приміщення у Міністерство соціального захисту населення було дано дозвіл на проектування центру адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання.

2005 р. — початок активної боротьби громади мікрорайону Лиса гора за відновлення прміщення колишнього кінотеатру «Маяк» на потреби мешканців.

2006-2007 рр. — період активної боротьби за приватизацію землі, яка була надана 24 травня 2007 р.

Весна 2008 — початок створення Спасо-Преображенського духовно-просвітницького центру з храмом на честь ікони Божої матері «Ікономісса».

7 травня 2009 р. Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Володимиром, митрополитом Київським і всієї України було звершено закладку Спасо-Преображенського духовно-просвітницького Центру та освячення храму на честь ікони Божої Матері «Ікономісса».