Субота, 18 Травня

Громада Кафедрального собору УПЦ відвідала Центр соціально-психологічної реабілітації дітей

Громада Кафедрального собору УПЦ відвідала Центр соціально-психологічної реабілітації дітей

6 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія співробітники Соціального відділу Кафедрального собору на чолі з благочинним Андріє-Володимирського храму протоієреєм Павлом Білим відвідали притулок для неповнолітніх. Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 м.Києва (Притулок для дітей №1) знаходиться за адресою пр-т Маяковського, 28-В, що на Троєщині. В даному закладі перебувають бездомні діти або діти з конфліктами в сім’ях. Цей реабілітаційний центр давно перебуває у сфері уваги єпископа Варсонофія і при можливості він допомагає центру, знаходить час для спілкування з дітьми.

На даний момент у притулку перебуває більше сорока дітей і підлітків, до яких і приїхали представники Кафедрального собору. У цей день Соціальний відділ привіз в реабілітаційний центр іграшки, набори для творчості, випічку, бісквітні тістечка та рулети.

За словами священика, дітям не вистачає спілкування і теплоти, яку може дати тільки сім’я. Але є шанс, що в особі священика вони знайдуть нового друга і вчителя, який зможе дати пораду, відповісти на складні питання і сумніви, поділитися своїм знанням і досвідом. У кожному разі, насіння доброти, які потрапляють з допомогою Божою через православних християн до інших людей, обов’язково дадуть свої сходи. І діти, як ніхто інший вбирають слова правди і віри в справедливість і любов.

sobor.in.ua