Понеділок, 20 Травня

Галерея «Соборна» спільно з учасниками благодійного проекту «Наша Лепта» проведуть Дні української ікони до свята Торжества Православ’я

Галерея «Соборна» спільно з учасниками благодійного проекту «Наша Лепта» проведуть Дні української ікони до свята Торжества Православ’я

5 березня:  у Неділю Торжества Православ’я відбудеться святковий молебень за участю дитячого хорового колективу «Радуйся».  По  закінченні  молебну розпочне свою роботу громадська платформа на тему: «Українська ікона як надбання народу та держави». До відкритого мікрофону організатори запрошують священиків, громадських діячів, мистецтвознавців, іконописців та вірян.

Ведуча заходу – начальник науково-дослідного відділу вивчення мистецької спадщини  Національного історико-культурного заповідника Києво-Печерська Лавра Аліна Кондратюк.

Початок о 13.00.

8 березня:  майстер-клас для дітей «Майбутній іконописець».

Учасники майстер-класу  зможуть дізнатися про те як створюється ікона, як готуються фарби для її написання та отримати поради від майстра іконопису Юлани Чайковської. Також для них буде проведено екскурсію по експозиції ікон представлених на виставці «Україна – дім Пресвятої Богородиці». Діти ознайомляться з історією та переказами пов’язаними з понад 100 чудотворними іконами Божої Матері які прославились своїми чудесами на території України. 

Початок о 13.00.

з 5 по 8 березня працюватиме виставка «Україна – дім Пресвятої Богородиці».

На виставці представлено копії 107 чудотворних та місцешанованих ікон Божої Матері з усієї України.

Час роботи виставки з 10.00 до 17.00.

Екскурсії проводяться за попереднім замовленням для груп від 5 чоловік.

Організатори: Духовно-просвітницький центр Кафедрального собору УПЦ Галерея «Соборна» та благодійний проект «Наша Лепта», який діє на базі храму святителя Миколая Чудотворця при 17-й лікарні м. Києва.

Місце проведення: Галерея «Соборна».

Адреса:  Залізничне шосе,3 ( см. м. Либідська).

Сайти організаторів: http://soborna.church.ua/, http://nasha-lepta.com.ua