Субота, 18 Травня

Духовенством Оболонського благочиння надано допомогу ветеранам району та освячено спеціалізовану школу

3 грудня, напередодні свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, в храмі на честь святих безсрібників Косми і Даміана Оболонського благочиння було передано гуманітарну допомогу ветеранам району, зібрану старанями парафіян.

Напередодні, 2 грудня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія клірик Оболонського благочиння протоієрей Роман Замалєєв освятив столичну спеціалізовану школу №210. Школа заснована у 1973 році. Заклад був першим, що відкрив свої двері мешканцям нового у місті Києві Оболонського району. Його педагогічний колектив реалізує освітню програму, спрямовану на поглиблене вивчення національної мови, історії, культури та традицій для забезпечення всебічного розвитку особистості.