Воскресенье, 19 мая

Духовенство Деснянського благочиння надало допомогу погорільцям Житомирщини

11 червня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Деснянського благочиння протоіерей Димитрій Григорак разом зі Свято-Троїцькою парафією допомогли постраждалим від пожежі на Житомирщині весною цього року.

Отець Димитрій зустрівся з протоієреєм Павлом Линником, настрятелем храму на честь Казанської ікони Божої Матері міста Малин Житомирської області, який духовно опікується селами: Острови, Велика та Нижня Рудня, Левковичі, які входять до числа сіл, постраждалих під час великої пожежі.

Священик від імені Деснянського благочиння передав продукти харчування та одяг для потерпілих. Вже до кінця тижня допомогу буде розподілено по селах.

Духовенство Деснянського благочиння надало допомогу погорільцям Житомирщини