Субота, 18 Травня

Духовенство Деснянського благочиння взяло участь у заході до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Духовенство Деснянського благочиння взяло участь у заході до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

17 лютого 2022 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія духовенство Десняського благочиння Східного київського вікаріатства взяло участь у заході, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ій річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Біля пам‘ятного знаку на честь воїнів-інтернаціоналістів, що знаходиться в парку «Молодіжний», священослужителі звершили заупокійну літію за загиблими, після чого всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять спочилих і відбулось урочисте покладання квітів.

У церемонії взяли участь також голова Деснянської райдержадміністрації Дмитро Ратніков, заступник голови Ірина Алєксєєнко, керівник апарату Ольга Машківська, начальник відділу Міністерства у справах ветеранів Афганістану Володимир Примаченко, голова Української спілки ветеранів Афганістану Герой України Сергій Червонописький, голова Київської міської спілки ветеранів Афганістану Микола Гончаренко, голова ГО «Спілка ветеранів Афганістану Деснянського району м. Києва» Валерій Передрій, голова Спілки ветеранів АТО Деснянського району Олег Нишпор, голова Деснянської районної організації Товариства Червоного Хреста України в м. Києві Валентина Романюк, ветерани Афганістану та АТО, актив міської та районної спілок ветеранів Афганістану, військовий комісаріат, громадські активістіи та мешканці Деснянського району.

Станом на сьогодні ГО «Спілка ветеранів Афганістану Деснянського району м. Києва» нараховує 1479 чоловік – учасників бойових дій, з яких 203 – інваліди, 14 сімей загиблих та 82 сім’ї померлих учасників бойових дій, 34 учасників АТО.