Понеділок, 20 Травня

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив освячення храму у селі Софіївська Борщагівка

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив освячення храму у селі Софіївська Борщагівка

21 червня, у Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій здійснив чин освячення храму на честь ікони Божої Матері «Софії, Премудрості Божої» у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району на Київщині.

Його Блаженству співслужили: єпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент, а також духовенство Київської єпархії. Після здійснення чину освячення храму Предстоятель очолив Божественну літургію, за якою висвятив на диякона Микиту Бардакова для служіння в Свято-Миколаївському храмі міста Боярка.

Після прочитання Євангелія Блаженніший владика звернувся до віруючих зі словами проповіді.

Предстоятель привітав прихожан храму із освяченням, і, зокрема, зазначив: «Земля – це місце, яке Господь дав нам для тимчасового перебування, тут Господь нам благословив будівництво храмів, де людина могла б підготувати себе до вічного життя. Поза стінами храму можуть вирувати всілякі політичні чи економічні пристрасті, але саме Божий храм нагадує нам, що все закінчується: і хвороби, і здоров’я, і солодке, і гірке – все для нас на землі тимчасове. А людина має призначення – бути з Богом у Небесному вічному житті». Після цих слів Його Блаженство нагородив благодійників храму церковними нагородами і благословив усіх.

news.church.ua