Понеділок, 20 Травня

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив недільне богослужіння у Києво-Печерській Лаврі

4 вересня, у Неділю 11-ту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова ВЗЦЗ УПЦ митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Макарівський Іларій, а також гості та братія монастиря в священному сані.

Під час літургії Предстоятель звернувся до чисельної пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після одпуста Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав віруючих з недільним днем і благословив усіх.

news.church.ua