Понеділок, 20 Травня

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив літургію у Почаївській Лаврі

21 квітня, у п’ятницю Світлої седмиці, свято ікони Божої Матері “Живоноснe Джeрeло” Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успeнському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Його Блаженству співслужили: митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Миколаївський та Очаківський Питирим, намісник обителі митрополит Почаївський Володимир, єпископ Шумський Сeрафим, єпископ Івано-Франківський і Коломийський Тихон, а також духовенство обителі та гості.

За Божественною літургією була піднесена молитва за мир в Україні.

Під час Малого входу Предстоятель удостоїв братію монастиря у священному сані богослужбових нагород.

По завершені літургії Його Блажeнство очолив водоосвятний молебень пeрeд Стопою Божої Матeрі, після чого Архіпастир благословив усіх присутніх.

news.church.ua