Понеділок, 20 Травня

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Божественну літургію в храмі на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці

7 квітня, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці Святошинського благочиння столиці

Його Блаженству співслужили єпископ Васильківський Миколай та духовенство благочиння. За богослужінням також молилися парафіяни храму та гості.

Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці встановлене ще на початку християнства. Про його святкування відомо вже у ІІІ столітті. У древніх християн це свято мало різноманітні назви: Зачаття Христа, Благовіщення про Христа, Початок викуплення, і лише у VII столітті й на Сході й на Заході закріпилась назва «Благовіщення Пресвятої Богородиці». Протягом V-VIII століть, внаслідок боротьби з єресями, які принижували Богоматір, свято було особливо піднесене в Церкві.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

Також за богослужінням Предстоятель вручив богослужбову нагороду священнослужителю храму та звершив священницьку хіротонію.