Понеділок, 20 Травня

Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь у відкритті сесії Верховної Ради України

1 вересня 2020 року на запрошення голови Парламенту Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у складі делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій взяв участь у відкритті четвертої сесії Верховної Ради України ІХ скликання.

Його Блаженство супроводжував єпископ Бородянський Марк.

Виступаючи з трибуни, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков побажав, щоб нова сесія стала об’єднавчою навколо ціннісних речей і довела, що Парламент і надалі працюватиме на користь Україні, передає сайт ВРЦіРО.

Релігійні діячі ознайомилися з планом законотворчої роботи Парламенту та домовилися про спільну роботу над окремими проектами законів.

news.church.ua

Його Блаженство супроводжував єпископ Бородянський Марк.

news.church.ua