Субота, 18 Травня

Блаженніший Митрополит Онуфрій вшанував Почаївський образ Пресвятої Богородиці

Блаженніший Митрополит Онуфрій вшанував Почаївський образ Пресвятої Богородиці

5 серпня 2018 року, у Неділю 10-ту після П’ятидесятниці, у день Почаївської ікони Божої Матері, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Його Блаженству співслужили митрополити: Хустський і Виноградівський Марк, Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, Луганський і Алчевський Митрофан, Рівненський і Острожський Варфоломій, Тернопільський і Кременецький Сергій, Миколаївський і Очаківський Питирим, Білоцерківський і Богуславський Августин, Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, Почаївський Володимир, намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Володимиро-Волинський і Ковельський Володимир, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, митрополит Іов (Тивонюк); архієпископи: Чимкентський і Таразський Єлевферій, Бучанський Пантелеімон, Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Львівський і Галицький Філарет, Ніжинський і Прилуцький Климент; єпископи: Бердянський і Приморський Єфрем, Шепетівський і Славутський Євсевій, Волинський і Луцький Нафанаїл, Хотинський Веніамін, Баришівський Віктор, Дубенський Пімен, Макаріївський Гедеон, а також братія та гості Лаври в священному сані.

За богослужінням молилися тисячі вірян з різних регіонів України та інших держав.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Предстоятель очолив хресний хід з Почаївською іконою Божої Матері до Успенського собору Лаври, де був звершений святковий молебень.

Наприкінці богослужіння намісник обителі митрополит Почаївський Володимир подякував Архіпастирю за спільну молитву та привітав зі святом. “Я всіх вас сердечно вітаю зі святом на честь Почаївської ікони Божої Матері. Нехай Господь благословить вас і ваших родичів”, – також привітав вірних Блаженніший Владика та благословив усіх.

news.church.ua