Понеділок, 20 Травня

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив урочисте богослужіння Навечір’я Різдва Христового

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив урочисте богослужіння Навечір’я Різдва Христового

6 січня 2019 року, у день Навечір’я Різдва Христового, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній та братія обителі у священному сані.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

За Божественною літургією Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив ієрейську та дияконську хіротонії. У священика був висвячений студент II курсу заочного сектору КДА диякон Михаїл Строіч, у диякона – студент I курсу Київської духовної академії монах Рафаїл (Мосунов).

Після відпусту перед іконою свята був звершений молебень зі співом тропаря і кондака Різдва Христового.

По завершенні богослужіння Предстоятель привітав усіх вірян з прийдешнім святом. «Різдво Христове – це свято миру і Божого благовоління до людей, – наголосив Архіпастир. – Нехай кожен з нас постарається в ці дні зробити своє серце схожим на Вифлеємську печеру, щоб в ньому спочив неосяжний Бог. Нехай кожен з нас постарається знайти свою зірку, яка приведе нас до Христа, Який заради нас грішних прийшов на землю, втілився від Пресвятої Діви Марії і народився у Вифлеємі».

news.church.ua