Субота, 18 Травня

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкове богослужіння Великої Суботи

27 квітня 2019 року, у Велику Суботу, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент та духовенство монастиря.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словами проповіді.

За літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій за церковною традицією звершив молитву на благословіння хліба та вина.

news.church.ua

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкове богослужіння Великої Суботи