Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Літургію в столичному храмі на честь пророка Іллі

2 серпня, у Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, День пам’яті пророка Ілії, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в храмі пророка Ілії Подільського благочиння столиці.

Його Блаженству співслужили голова ВЗЦЗ УПЦ митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, єпископ Діонісій (Константинов), настоятель храму протоієрей Віталій Косовський, а також клір парафії та духовенство столиці.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до численної пастви зі словами проповіді, у якій розповів про ревність святого пророка у виконанні Господніх заповідей та у любові до Бога і закликав кожного намагатися слідувати в цьому святому.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Під час Літургії Предстоятель звершив дияконську хіротонію над Олегом Дмитруком, кліриком Обухівського благочиння Київської єпархії.

По завершенні богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав духовенство та мирян із недільним днем, а також престольним святом Іллінської парафії і благословив усіх.