Понеділок, 20 Травня

Благочинний Голосіївського благочиння звершив освячення вод Дніпра

Благочинний Голосіївського благочиння звершив освячення вод Дніпра

19 січня 2018 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення Голосіївської районної державної адміністрації благочинний протоієрей Павел Кирилов звершив чин Великого освячення води на Дніпрі.

На молитві були присутні керівництво району та чисельні гості. Священник звернувся до вірян з такими словами: «Сьогодні ми звершуємо Велике освячення як символ і знак присутності Божого благословення та благодаті, що зберігається в Церкві для спасіння світу. День Господнього Хрещення має абсолютно особливе значення для розуміння того, що спасіння принесено Господом Ісусом Христом. І видимим символом цього явища став день Хрещення Господня в водах Йордану. Іоанн, хрестивший Спасителя, побачив Дух Божий, що сходив на главу Спасителя у вигляді голуба і почув глас, якій доводить, що Ісус є Син Божий, в Котрім Божественне благовоління».

Вже склалася добра традиція у духовенства та прихожан Голосіївського району кожного року на свято Хрещення Господнього збиратися на березі Дніпра для освячення та спільної молитви.