Понеділок, 20 Травня

Благочинний Бишівського благочиння відвідав соціальні заклади Макарівщини

Благочинний Бишівського благочиння відвідав соціальні заклади Макарівщини

22 березня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) разом з волонтерами, які працюють у Відділі соціально-благодійницького служіння благочиння відвідали кілька державних дитячих установ Макарівського району.

Зокрема, вони побували в районному центрі соцальної підтримки дітей і сімей “Промінь надії” містечка Макарів і передали продукти харчування, що були надані благодійниками.

Також відвідувачі передали допомогу до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей села Копилів, де наразі перебувають 46 дітей. Для малечі було також підготовлено солодкі гостинці.

З вихованцями та вихователями було проведено духовну бесіду, яка стосувалася святого Великого посту та його празників. Під час спілкування з керівниками соціальних закладів отець Філарет обговорив питання подальшої співпраці кліриків Макарівського вікаріатства та працівників центрів, а також узгодив питання підготовки та спільних дій під час проведення Пасхальних свят.

makariv-vikar.kiev.ua