22 травня 2019 року, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь святителя Миколая на Подолі.
В день престольного свята Високопреосвященному владиці співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму протоієрей Сергій Вінничук та духовенство столиці.
За літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.
На завершення богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, після якого архієпископ Феодосій передав настоятелю і громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія і вручив церковні нагороди благодійникам.