П’ятниця, 17 Травня

Архієпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята в храмі на честь Лазаря Чотириденного

31 березня, день Воскрешення праведного Лазаря Чотириденного, в Свято-Лазаревському храмі на Совському кладовищі Києва була звершена святкова Божественна літургія. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія богослужіння очолив вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством.

Високопреосвященному владиці співслужили: благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго, настоятель храму протоієрей Сергій Олексійовець і духовенство столиці.

На богослужінні владикою була прочитана молитва Господу Вседержителю про мир в Україні.

На завершення літургії архієпископ Феодосій передав настоятелю і громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія, вимовив проповідь і роздав в благословення усім ікони святого Лазаря Чотириденного, освячені на мощах святого на острові Кіпр.