Субота, 18 Травня

Архієпископ Білогородський Сильвестр звершив Всенічне бдіння у Богоявленському храмі міста Києва

21 січня 2023 року, напередодні Неділі після Богоявлення, дня пам’яті преподобного Іони Київського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Білогородський Сильвестр звершив Всенічне бдіння у Богоявленському храмі Першого Дарницького благочиння столиці.

Перед початком богослужіння владику зустріли вихованці недільної школи храму та заспівали різдвяні колядки.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, настоятель храму протоієрей Сергій Бойко, духовенство храму та гості у священному сані.

Після полієлею архієпископ Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом, привітав настоятеля та парафіян з престольним святом храму, а також отця-настоятеля – з Днем народження, який він відзначав у день свята Богоявлення, та передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Архиепископ Белогородский Сильвестр совершил Всенощное бдение в Богоявленском храме города Киева

21 января 2023 года, накануне Недели по Богоявлении, дня памяти преподобного Ионы Киевского, по благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия викарий Киевской Митрополии архиепископ Белогородский Сильвестр совершил Всенощное бдение в Богоявленском храме Первого Дарницкого благочиния.

Перед началом богослужения владыку встретили воспитанники воскресной школы храма и спели рождественские колядки.

Его Высокопреосвященству сослужили: благочинный Первого Дарницкого благочиния протоиерей Василий Биляк, настоятель храма протоиерей Сергей Бойко, духовенство храма и гости в священном сане.

После полиелея архиепископ Сильвестр обратился к собравшимся с архипастырским словом, поздравил настоятеля и прихожан с престольным праздником храма, а также отца-настоятеля – с Днем рождения, который он отмечал в день праздника Богоявления, и передал благословение Блаженнейшего Митрополита Онуфрия.